UWAGA !!!!

OPUBLIKOWNY ZOSTAŁ PROGRAM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO

 

UWAGA !!!!

 

W związku z wprowadzonym przez rząd pakietem alertowym obostrzeń, który obowiązuje od 1 do 17 grudnia, konieczne jest wprowadzenie limitu zapełnienia, który dla obiektów sportowych wynosi 50%. Ograniczenia te nie dotyczą osób zaszczepionych.

Zwracamy się zatem do Państwa z wielką prośbą o okazywanie tzw. paszportów covidowych przy wejściu do hali. To pozwoli nam na wpuszczenie większej liczby osób. Osoby, które nie zechcą okazać takiego paszportu mogą nie wejść na widownię w przypadku, gdy dopuszczalny limit osób będzie już wyczerpany. Nie możemy bowiem ryzykować zamknięcia imprezy przez organy kontrolne.

Powyższe obostrzenia dotyczą osób dorosłych oraz dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia, zarówno publiczności, zawodników, trenerów, jak również organizatorów i osób pracujących przy obsłudze turnieju.

Mamy nadzieję na Państwa zrozumienie i zastosowanie się do ww. zaleceń. Dla nas, Organizatorów to gwarancja, że nasze wydarzenie dostarczy Państwu nie tylko wspaniałych wrażeń artystycznych, ale że będą się Państwo czuć komfortowo i bezpiecznie. A nasze bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność.

 

Dołącz do nas na Facebooku